SHANDONG MAN MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD

jesteśmy profesjonalnym producentem maszyn do znakowania laserowego i grawerowania laserowego

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.

dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do znakowania laserowego włókien na sprzedaż
through very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.

—— Sara

Man is good. Reception is professional. Demo training is also very great. Wish more online training after getting the machine.

—— James

Good company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package.

—— Elane

Im Online Czat teraz

Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd. Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd. Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.
Office building Office Area Production workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : CNMANLASER
Ilość pracowników : 200~500
Coroczne wyprzedaże : 10000000-30000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 80% - 90%
Shandong Man Laser Machinery Equipment Co., Ltd. została założona w 2005 roku i ma już 12 letnią historię. Od 2005 roku zajmuje się badaniami i rozwojem cięć laserowych, od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży urządzeń do cięcia laserowego.

Shandong Man Laser Machinery Equipment Co., Ltd. Laser Science and Technology Co., Ltd powstała w Shandong. Man laser osiągnął wielki wpływ marketingowy, unikalny urok usług i udział w rynku w dziedzinie laserowej maszyny do cięcia w Chinach po profesjonalnym badaniu i rozwijaniu maszyny do cięcia metalu od kilku lat.
Shandong Man Laser Technology Co., Ltd., które głównie pracują nad innowacją technologii cięcia laserowego. Teraz Man laser posiadał bazę produkcyjną obejmującą 38 000 metrów kwadratowych i profesjonalny zespół utalentowanych ekspertów. Dzięki światowej sławy laserom i dostawcom części z Niemiec, USA, Wielkiej Brytanii, Man Laser opracowuje urządzenia do cięcia laserowego o wysokiej sprawności konwersji elektrooptycznej, wysokiej jakości wiązki i stabilnej wydajności. Wiele technologii cieszyło się wiodącą pozycją w Chinach i Azji, szczególnie w dziedzinie cięcia i grubości.

Główny produkt lasera laserowego to: maszyna do znakowania laserowego, maszyna do grawerowania laserowego, laserowa maszyna do cięcia laserem o dużej mocy (2000W-10000W), maszyna do cięcia laserem światłowodowym średniej mocy (<2000W), które są szeroko stosowane w produkcji urządzeń elektroenergetycznych, produkcji samochodów, mechanicznych sprzęt, urządzenia elektryczne, wyposażenie kuchni hotelowej, wyposażenie windy, reklama i dekoracja, dekoracja samochodów, produkty sprzętowe, części precyzyjne i części oprzyrządowania sprzętowego itp.

Man Laser ma prawie 5000 użytkowników obecnie szeroko rozpowszechnionych na rynku krajowym i zagranicznym, takich jak Niemcy, Rosja, Hiszpania, Indie, Korea, Malezja, Singapur, Arabia Saudyjska, RPA, Indonezja, Turcja, Jordania, Dubaj, Polska, Maroko, Meksyk , Brazylia, Liban, Tajlandia, Kazachstan, Bangladesz, HK, Tajwan i tak dalej.

Jakość to nasza społeczna odpowiedzialność. Wszystkie maszyny zostały opracowane dzięki innowacyjnemu projektowi i precyzyjnemu wytwarzaniu. Wszystkie procedury są kontrolowane przez międzynarodową normę, aby zapewnić, że każda maszyna do cięcia laserowego jest w najlepszej jakości i jakości.

Szczegóły kontaktu
Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sean

Tel: 0086-635-2920668

Faks: 0086-635-2120668

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)